Student track APEX World 2025
Op vrijdag 21 maart 2025 organiseert de nlOUG tijdens het APEX World event weer een speciale student track, waar studenten zelf een applicatie gaan ontwikkelen in APEX, het low-code platform van Oracle. De applicatie die jullie maken blijft na de sessie beschikbaar en je kan er lekker mee verder programmeren in je eigen tijd.
Na deze track volgt een lunch en kunnen jullie de rest van de dag de overige tracks volgen en hebben jullie tussendoor voldoende gelegenheid om met andere deelnemers te spreken. Er is ook een gastspreker die wij zeer aanbevelen, hij werkt zelf met studenten en laat zien hoe je APEX ook kan inzetten op andere manieren.
Komende editie is de 15e editie en wij willen daarom ook wat extra’s doen voor de studenten. Wie inschrijft en aanwezig is, komt meteen in aanmerking voor een race experience in de simulator op het Oracle hoofdkantoor in Utrecht!!
Deze student track is gratis voor studenten.
Afhankelijk van de hoeveelheid aanmeldingen en expertise komen er 1 of 2 tracks, dus geef bij het aanmelden aan of je al enige ervaring hebt.

Het programma (tijden onder voorbehoud) is als volgt:
– 8.30 u. ontvangst en registratie
– 9.15 u. student track
– 12:30 u. einde ochtendprogramma, lunch
– 13.30 u. Reguliere programma van APEX World, studenten kunnen instromen
– 17:00 u. Netwerk borrel, ook hier zijn jullie welkom
Docenten mogen zich ook aanmelden, zij kunnen deelnemen tegen een speciaal docententarief van € 80,-*. Studenten kunnen gratis deelnemen aan het programma.
*Het speciale docententarief geeft alleen op vrijdag 21 maart 2025 toegang tot APEX World.
Interesse? Vul onderstaand formulier in. Docenten kunnen een email sturen naar: secretariaat@nloug.nl
De student track is onderdeel van het congres APEX World, wat plaatsvindt op 20 en 21 maart in de ReeHorst in Ede (goed bereikbaar met OV).
ReeHorst, Bennekomseweg 24, 6717 LM Ede
De student track wordt mede mogelijk gemaakt door:

